O projektu

V březnu 2017 byla započata II. etapa výstavby projektu BD Lesopark, na ulici Lipová, v malebné části obce Zastávka u Rosic. Projekt je situován tak, aby každý majitel bytu měl absolutní soukromí a mohl si užívat výhledu na obec a zeleň.

Bytové jednotky jsou řešeny velice vkusně a zároveň prakticky, důraz je kladen na maximální využití užitné plochy interiéru. Z prostorných obývacích pokojů vede francouzské okno na terasu se zahrádkou nebo lodžii, jejichž plocha je dostatečně veliká na to, aby poskytovala dostatek místa k relaxaci, hrám dětí, nebo k setkání s přáteli. Zahrádka i okna obývacího pokoje jsou orientovány na jižní stranu, což zaručuje dostatek světla a sluníčka po celý rok.

Nahlédneme-li do dispozic bytů, vejdeme do prostorných předsíní, kde je v každé dostatek místa na vestavěnou skříň. Největší byty nabízejí i samostatnou komoru.
K bytů 3+kk a 4+kk náleží garážové stání, v případě bytových jednotek 2+kk bude možnost dokoupení parkovacího místa před domem.

Neváhejte a přijeďte se podívat na tento zdařilý projekt a zarezervujte si první bytové jednotky, které hledají své nové majitele.

Více informací o lokalitě Zastávky naleznete v sekci Lokalita.

Předpokládaný termín dokončení 31.10.2018

Napsali o nás: Realcity magazín
Lesopark